مهره مار

-

باید به این نکته توجه کنید که مهره مار که نقش فوق العاده ای در بخت و اقبال و جذابیت و محبوبیت فرد دارد ، مهره مار اصلی می باشد . حالا این سوال پیش می اید که چگونه به اصلی بودن مهره های مار می توان پی برد . برای تشخیص بایستی به نکات زیر توجه کنید و ازمایش های زیر را مرحله به مرحله انجام دهید :

1 ( وقتی مهره مار را از کسی خریداری کردید حتما دندان های مار و نیش های مار را هم به همراه مهره مار برای رفع شک و شبهه های احتمالی خود دریافت کنید و ان ها را بررسی کنید . )

2 ( به این نکته بایستی توجه کنید که اگر مهره های مار اصلی باشند ، اگر ان ها را در ظرف سرکه ی انگور خالص قرار دهید و مهره های مار را بر روی کف صافشان در ظرف قرار دهید تا بتوانند حرکت کنند می بینید که اگر مهره ها اصل باشند پس از مدتی به سوی یک دیگر حرکت می کنند و کم کم به یک دیگر می چسبند . ممکن است مدت زمانی که مهره ها می خواهند به هم بچسبند متغیر باشد مثلا شاید چند دقیقه طول بکشد و یا شاید هم چند ساعت و یا زمانی بین این دو ساعت اتفاق بیفتد . که بستگی به شرایط فیزیکی و روحی مار ها در زمانی که جفت گیری می کردند ، دارد . البته در بعضی از موارد گفته شده است که اگر این ازمایش را انجام دهید مهره مار کمی از خاصیت جادویی فوق العاده ی خود را از دست می دهند که با عنوان : قهر مهره های مار از ان یاد می کنند ، اما اصالت خود را هیچ گاه از دست نمی دهند و اگر صد بار هم این ازمایش را انجام دهید باز هم صحنه ی زیبای به هم چسبیدن ان ها را می توانید نظاره کنید.)

۳ ( از بین تمامی این راه و روش ها یک روش ساده و بسیار اسان وجود دارد . اگر توجه داشته باشید می بینید که در زیر مهره مار نقش های خاصی دیده می شود که زمان تشکیل ان ها به زمان جفت گیری مارها بر می گردد

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 7 شهريور 1397 | 13:46 | نویسنده : سارا راد |

در یک گونه خاصی از مار برای یافتن جفت در فصل جفتگیری قسمتی جدید رشد میکند که خاصیت مغناطیسی دارد و باعث میشود جنس نر و ماده همدیگر را بتوانند پیدا کنند و مهره مار نشان دهنده بالغ بودن هر دو حیوان هست. که البته بعد از جفت گیری مهره ها از بدن حیوان جدا میگردد و به زمین می افتد .

در زمان قدیم به علت کمیاب بودن این گونه مار و شرایط سخت پیدا کردن مهره مار بعد از جفت گیری یا توسط شکارچی یک پارچه روی دو عدد مار در حال جفتگیری می انداخت و مهره ها در پارچه میماند . این مهره ها را هر کس بدست می اورد نزد و اعمال خاصش را انجام میداد بعد از چند مدت چنان زندگیاش تغییر پیدا میکرده که همه متوجه می شدند که فلانی مهره مار دارد. زیرا قدیمیان عقیده داشتند که انرژی که موجب میشود دو مار همدیگر را از فاصله های خیلی دور به راحتی پیدا کنند بر روی انسان نیز تاثیر داشته و مغناطیسش موجب محبوبیت زیاد فرد میگردد و سخنش در هر جمعی خریدار دارد و باعث جذب جنس مخالف میگردد . از این رو از ان به عنوان بخت گشا نیز یاد میشده است.

امروزه در هندوستان مزرعه هایی از این نوع مار درست کرده اند و مار ها در درون جعبه هایی کوچک زندگی میکنند و بعد از عمل جفتگیری مهره هایشان در همان جعبه میماند . البته نه فقط از مهره این نوع مار بلکه از زهر این مار و از گوشت و پوستش نیز سود کلانی بدست می اورند ولی این عمل باعث شده تا مهره مار در حال حاضر راحت تر یافت شود

دعای مخصوص مهره مار

در کتاب های دعای قدیمی سه دعا برای مهره مار ذکر شده است که در ادامه میخوانید:

دعای اول زبان بند سحاکی است که بر روی هفت جوش نوشته میشود.

دعای دوم رزق و روزی هست و محبت بین خانواده که روی پوست اهو نوشته میگردد.

دعای سوم جذب جنس مخالف است که بر روی طلا حکاکی میگردد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 30 تير 1397 | 16:58 | نویسنده : سارا راد |

مهره مار اصل، استخوانی است که مارها در محل جفت گیری رها میکنند، همان قطعه استخوانی که اصطلاحا به آن مهره مار گفته میشود و به عبارتی کلید نفوذ در دیگران میباشد.

در مهره مار اصل، 2 بار مثبت و منفی وجود که بار مثبت آن از مار نر و بار منفی آن از مار مثبت میباشد. و به همین دلیل نیروی جاذبه بین بارهای مثبت و منفی باعث ادامه نسل مارها میشود. این مهره ها پس از عملیات جفت گیری از مارها جدا شده و بر روی زمین می افتند.

اعتقاد بر این است که هر کسی که بتواند این مهره ها را پیدا کند و 40 روز همراه خود نگه دارد باعث میشود که نیروی جاذبه و مغناطیس بدن انسان با مغناطیس مهره مار هماهنگی برقرار کند و تقویت شود و این خود باعث یک نوع برتری جهت نفوذ در دیگران خواهد شد.

البته در این مقاله قصد واقعی من این نیست که از مهره مار اصل برای نفوذ در دیگران استفاده کنیم، چرا که اعتقاد شخصی خود من بر این است که ما بدون داشتن مهره مار اصل هم میتوانیم به وسیله یادگیری یک سری از اصول علمی و بکاربردن مهارتهای ارتباطی، میتوان بر قلب انسانها نفوذ کرد و بدون داشتن مهره مار اصل، با آنها وارد یک ارتباط موثر و مفید شد.که در ادامه راجع به آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مهره مار اصل، چیست؟

مهره مار اصل، در واقع یک نوع طلسم است، یک نوعی از طلسم که هر کسی به این شخصی که دارنده طلسم میباشد نزدیک میشود بدون اختیار مجذوب آن میشود.

همانطوری که شاید می دانید، در اولین ارتباطی که شما با دیگران برقرار میکنید در حدود 30 ثانیه زمان دارید تا خودتان را در دل طرف مقابل جا کنید و به عبارتی او را مجذوب خود کنید و لازم به ذکر است که ثانیه های اول بسیار مهم و کارساز هستند و اگر بنا به عللی نتوانید عمل جذب افراد را در همان ثانیه های ابتدایی انجام دهید، متاسفانه در اغلب اوقات رابطه را از دست میدهید و به بازیابی و برگرداندن یک رابطه بسیار کار مشکلی میباشد، علت این امر هم این است که خیلی از مواقع، ما فقط یکبار با مخاطبمان روبه رو شویم که این امر در زمینه فروش بسیار به چشم میخورد. شما در واقع یکبار مشتری خود را در اختیار دارید اگر بتوانید او را مجذوب کنید که هیچ و گرنه در اغلب اوقات زمان دیگری برای شما وجود نخواهد داشت.

این مطلب را همیشه به خاطر بسپاریم که اولین اثری که شما در ذهن مخاطب خود می گذارید، در اغلب اوقات پایدارترین اثر در ذهن مخاطبتان میباشد، پس لطفا به مهره مار توجه خاصی را مبذول فرمایید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 17 تير 1397 | 11:38 | نویسنده : سارا راد |