مهره مار اصل چیست و چگونه به آن دست یابیم؟

-

مهره مار اصل، استخوانی است که مارها در محل جفت گیری رها میکنند، همان قطعه استخوانی که اصطلاحا به آن مهره مار گفته میشود و به عبارتی کلید نفوذ در دیگران میباشد.

در مهره مار اصل، 2 بار مثبت و منفی وجود که بار مثبت آن از مار نر و بار منفی آن از مار مثبت میباشد. و به همین دلیل نیروی جاذبه بین بارهای مثبت و منفی باعث ادامه نسل مارها میشود. این مهره ها پس از عملیات جفت گیری از مارها جدا شده و بر روی زمین می افتند.

اعتقاد بر این است که هر کسی که بتواند این مهره ها را پیدا کند و 40 روز همراه خود نگه دارد باعث میشود که نیروی جاذبه و مغناطیس بدن انسان با مغناطیس مهره مار هماهنگی برقرار کند و تقویت شود و این خود باعث یک نوع برتری جهت نفوذ در دیگران خواهد شد.

البته در این مقاله قصد واقعی من این نیست که از مهره مار اصل برای نفوذ در دیگران استفاده کنیم، چرا که اعتقاد شخصی خود من بر این است که ما بدون داشتن مهره مار اصل هم میتوانیم به وسیله یادگیری یک سری از اصول علمی و بکاربردن مهارتهای ارتباطی، میتوان بر قلب انسانها نفوذ کرد و بدون داشتن مهره مار اصل، با آنها وارد یک ارتباط موثر و مفید شد.که در ادامه راجع به آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مهره مار اصل، چیست؟

مهره مار اصل، در واقع یک نوع طلسم است، یک نوعی از طلسم که هر کسی به این شخصی که دارنده طلسم میباشد نزدیک میشود بدون اختیار مجذوب آن میشود.

همانطوری که شاید می دانید، در اولین ارتباطی که شما با دیگران برقرار میکنید در حدود 30 ثانیه زمان دارید تا خودتان را در دل طرف مقابل جا کنید و به عبارتی او را مجذوب خود کنید و لازم به ذکر است که ثانیه های اول بسیار مهم و کارساز هستند و اگر بنا به عللی نتوانید عمل جذب افراد را در همان ثانیه های ابتدایی انجام دهید، متاسفانه در اغلب اوقات رابطه را از دست میدهید و به بازیابی و برگرداندن یک رابطه بسیار کار مشکلی میباشد، علت این امر هم این است که خیلی از مواقع، ما فقط یکبار با مخاطبمان روبه رو شویم که این امر در زمینه فروش بسیار به چشم میخورد. شما در واقع یکبار مشتری خود را در اختیار دارید اگر بتوانید او را مجذوب کنید که هیچ و گرنه در اغلب اوقات زمان دیگری برای شما وجود نخواهد داشت.

این مطلب را همیشه به خاطر بسپاریم که اولین اثری که شما در ذهن مخاطب خود می گذارید، در اغلب اوقات پایدارترین اثر در ذهن مخاطبتان میباشد، پس لطفا به مهره مار توجه خاصی را مبذول فرمایید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 17 تير 1397 | 11:38 | نویسنده : سارا راد |